Birebir Özel Dersler

EDUCON olarak öğrencinin sınıf içerisindeki performansını sürekli izliyor ve eksik olduğu konuları hem öğretmen ve koç raporlarıyla hem de yapılan testlerle anlık tespit ediyoruz. Bunun ardından da soru ya da konu eksiğini tamamlamak için ders öğretmeninden birebir ders aldırıyoruz.

Grup Etüdleri

EDUCON’da dersin uzmanınca ders ya da konu eksikliği dijital çıktılarla tespit edilen öğrenciler, Sıfırdan Konu Anlatımı, Eksik konuların tekrarı ve Sorularla tekrar gibi grup etütlerine alınır. Detaylı eksik analizi, konuları baştan sona tekrar çalışmaya gerek kalmadan, öğrenciyi doğrudan, ihtiyacı olan en küçük bilgi parçasına götürerek, önemli eksiklerini hızlı bir şekilde tamamlamasını sağlar.

Bireysel Etüdler

EDUCON her gün saat 09.00’dan 21.00’ a kadar açık bir kurumdur. Öğrencilerimizin kontrollü bir biçimde bireysel ders çalışmalarına ve soru çözmelerine imkân sunuyoruz. Tüm gün açık Kütüphanemizde sessiz ve konforlu bir ortamda etüt yapmalarını sağlar.

Online Etüdler

EDUCON olarak pandemi koşullarında yüz yüze gerçekleştirilemeyen bütün dersler için olduğu gibi etüdler içinde online çözümler üreterek, öğrenciler ve eğitmenler için belirlenmiş uygun saatlerde online olarak bireysel ya da grup etüdleri gerçekleştiriyoruz.