Educon 2021’e hazır 


LGS-YKS VİP Kurs 

LGS-YKS sınavlarına “butik eğitim” konseptini getirerek Çukurambar Arma Kule bünyesinde faaliyete geçen Educon Kurs Merkezi 2021 sezonu için tüm hazırlıklarını tamamladı. Eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde bir dünya markası olan Educon Eğitim Kurumları’nın tecrübesini Ankara’ya taşıyan kursumuz, eğitim kadrosunun yanı sıra teknik ve fiziki alt yapısını tamamladı. LGS-YKS Butik Eğitim. Tüm dünya ve ülkemizin karşı karşıya bulunduğu Covid-19 tehlikesine karşı sınıf kontenjanlarını 8 kişiye kadar düşürerek tedbirlerimizi aldık. “Butik eğitim” konseptinde verilecek eğitim sayesinde öğrencilerimizin temasını en alt seviyede tutmaya gayret göstereceğiz. 24 m2’lik sınıflarımızda öğrenci başına 3 m2’lik bir çalışma alanı temin edeceğiz. Öğrencilerimizi, pandemi tedbirleri kapsamında 1 metre olarak ilan edilen sosyal mesafenin üç katı bir alanda sınav maratonuna hazırlayacağız.


LGS-TYT-AYT’ye “tam gün” hazırlık 
Gerek LGS gerekse TYT-AYT sınavlarında motivasyonun ne kadar önemli olduğu herkesin malumu. Öğrencilerimizin sınavlara ilgisini kaybetmemesi için Educon Kurs Merkezi bünyesinde tüm tedbirlerimizi aldık. Hafta içi ve hafta sonu gruplarındaki öğrencilerimizin derslerinin haricinde etütlerini takip etmeleri için 60 m2’lik kütüphanemiz hazır. Mezun ve okuyan tüm öğrencilerimiz, ders sonrası akşam 21.00’e kadar kütüphaneden faydalanabilecek; ister ödev ister etüt çalışmalarını bu mekanda yapabilecekler.

Güvenlikli Plaza Ortamı  
Öğrencilerimizi şehrin karmaşasına sokmamak için Ankara’nın marka semti Çukurambar’da her türlü fedakarlığı yaparak açtığımız kursumuzda çocuğunuzun güvenliği bize emanet! 24 saat güvenlik görevlisi bulunan Arma Kule Plaza bünyesinde faaliyet gösteren kursumuzda temizlik-hijyen, güvenlik, sosyal mesafeye uygun asansör vb gibi tüm fiziki ve teknik altyapı gözetildi. Yakın zamanda kurum bünyesinde açacağımız kantin ve kış bahçesi sayesinde öğrencilerimiz tüm ihtiyaçlarını Educon Kurs Merkezi’nde giderebilecek. Çocuğunuzun güvenliği için Educon’a bekliyoruz.